(نرم افزار جامع مدیریت مهدکودک و پیش دبستانی "مهتاب")

 

امروزه با گسترش فن آوری اطلاعات و نفوذ آن در تمامی زمینه ها لزوم استفاده از این ابزار در نگهداری اطلاعات و گزارشگیری دقیق از آنها احساس می شود.

 

از طرفی استفاده از فن آوری اطلاعات در انجام امور ،باعث دقیق شدن محاسبات و گزارشها و جلوگیری از خطای انسانی و همچنین زیاندهی به سبب آن می گردد،  که سالانه مبالغ هنگفتی سود دهی را به همراه خواهد داشت.

علاوه بر این با استفاده از نرم افزار ها میتوان داده ها و اطلاعات را با نظم بیشتری نگهداری نمود و نیاز به فضاهای خاص جهت بایگانی اطلاعات منتفی می گردد.همچنین قابلیت جستجوی اطلاعات در یک نرم افزار موجب بهره وری زمانی و پاسخگویی آسانتر نسبت به سیستم های سنتی می گردد.

 

از سویی دیگر با توجه به افزایش سطح آگاهی اقشار گوناگون جامعه و بالا رفتن سطح توقعات و همچنین توجه ویژه اولیا به کودکان خود ، نیاز به ابزارهای سنجش کودکان و کنترل رفتارها ،مهارتها و  عملکردهای آنان احساس می گردد که می توان این موارد را در قالب ارزیابی نرم افزاری به آنان ارائه نمود.

 

در همین راستا شرکت نیک راد سیستم پس از مطالعات فراوان و دریافت راهنمایی های لازم از  سوی کارشناسان ذی ربط و صرف زمان زیاد اقدام به طراحی، تدوین و پیاده سازی نرم افزار جامع مدیریت مهدکودک و پیش دبستانی با نام تجاری ”مهتاب“ نموده است.

 

در این نرم افزار علاوه بر طراحی امور گوناگون مربوط به کودکان ، توجه ویژه ای به امور مالی مهدکودک نیز شده است . به طوریکه می توان در هرلحظه عملکرد کلیه  دارایی ها ، هزینه ها و میزان سود و زیان مهدکودک را مشاهده نمود .

همچنین طراحی ساده و زیبای نرم افزار مدیران  مهد را قادر می سازد تا بدون  داشتن اطلاعات گسترده مالی بتوانند به راحتی با گزینه های نرم افزار کار کنند.

 

همچنین با به کارگیری ابزار ارزیابی مهارتی و رفتاری کودک در نرم افزار ، علاوه بر سنجش کودک در ابعاد مختلف می توان اولیاء آنان را نیز در امر تعلیم و تربیت فرزندانشان یاری رساند.

 

امید است این محصول که با دقت و زحمات فراوان مورد تالیف قرار گرفته است بتواند خدمتی هرچند کوچک را در راستای پرورش جامعه ای پویا ارائه نماید.

 

 

در این قست خلاصه ای از امکانات و ابزارهای نرم افزار جامع مدیریت مهدکودک و پیش دبستانی ”مهتاب“  به نظر شما می رسد:

 

q       امور مربوط به کودکان :

 

q       امور مربوط به کارکنان و سایر اشخاص :

 

q       امور مالی :

 

q       امکانات جانبی :

 

q       پشتیبانی و خدمات پس از فروش:

 

براي كسب اطلاعات بيشتر با ما تماس بگيريد

 

 

q      پرسش و پاسخ

 

پرسش:

چه لزومی دارد که برای اداره مهدکودک از یک نرم افزار مدیریت مهد کودک استفاده شود ؟

پاسخ  :

  نرم افزار ها ابزارهایی هستند که میتوانند تمامی داده ها و اطلاعات را براحتی محاسبه و نگهداری کرده  و گزارشهای جامعی از نحوه عملکرد هریک از آیتم ها را ارائه دهند. شفافیت داده ها ، ارقام و اطلاعات ، سبب مدیریت بهینه در آمدها و هزینه ها شده و امکان کنترل و برنامه ریزی دقیق تری  را برای مدیریت منابع درآمد زا و  جلوگیری از صرف هزینه های بیهوده عملیاتی در بر خواهد داشت.

از طرفی اداره مهدکودک به صورت سنتی بازده آن را کاهش داده و خطاهای انسانی در کارها باعث پنهان ماندن درآمدها و هزینه ها می شود. لذا  مدیریت مهد را در دنیای امروز با مشکل و واپس زدگی مواجه می کند.

 

پرسش :

 تمایل به استفاده از کامپیوتر در کارها را دارم ولی از کار با آن واهمه دارم !!!

پاسخ :

در دنیای امروز سواد کامپیوتری از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است و تنها راه یاد گیری آن درگیر کردن خود با کامپیوتر است.کارشناسان شرکت علاوه بر ارائه  فیلم آموزشی نرم افزار ، به صورت تلفنی و حضوری نیز پاسخگوی شما بوده و شما را تنها نخواهند گذاشت.

همچنین بدلیل سابقه  تدریس  اعضاء شرکت ، میتوانید از اساتید کامپیوتر شرکت و محصولات و جزوات آموزشی ما نیز استفاده نمایید.

پرسش :

آیا برای نصب و آموزش ابتدایی نرم افزار باید هزینه ای پرداخت شود ؟

پاسخ :

خیر . پس از خریداری نرم افزار شرکت موظف به نصب ، آموزش رایگان و ارائه فیلم آموزشی نرم افزار میباشد.

پرسش :

در مدت پشتیبانی چه خدماتی را در اختیار کاربران انجام میدهید؟

پاسخ :

 در این مدت شرکت موظف به پاسخگویی به سوالات و مشکلات کاربران در کار با نرم افزار (به صورت حضوری وتلفنی) ،اعزام کارشناس جهت آموزش نرم افزار (2 جلسه) و اعزام حسابدار (در 4 جلسه) برای ورود اطلاعات در نرم افزار به صورت رایگان میباشد.

همچنین در صورت نیاز،  کاربران میتوانند در کلاسهای رفع اشکال گروهی نیز شرکت نمایند.

پرسش :

منظور از اعزام حسابدار به مهد کودک چیست و آیا این خدمت هزینه ای برای مهدکودک در بر دارد؟

پاسخ :

شرکت نیک راد سیستم با هدف خدمت رسانی مناسب وموردنیاز کاربران و همچنین جهت حفظ رضایت کاربران خود،  نسبت به اعزام کارشناس حسابداری برای ارزیابی مالی ، آموزش و ورود اطلاعات اول دوره به نرم افزار با قیمتی مناسب اقدام مینماید.

پرسش :

 راجع به فیلم آموزشی نرم افزار توضیح دهید ؟

پاسخ :

 این فیلم با بیانی شیوا و آرام به صورت صوتی و تصویری کلیه اجزاء و قسمتهای نرم افزار را به تصویر کشیده و تشریح مینماید . بدین ترتیب کاربر میتواند بارها فیلم را بازبینی نموده و مراحل آموزش خود را تکمیل نماید.